НОВИНИ

arr3Колит, дисбактериоз, запор и геморрой - причины и лечение                Неправильное питание (преимущественно варенная и крахмальная пища, лишенная... arr3Украинский производитель Ботаника  Лечебное действие многих видов растений связано с наличием в них различных биологически... arr3Як попередити інсульт та інфарктСерцево-судинні захворювання та інсульт є вбивцями №1 у світі, від них щорічно втрачається 17,5 млн....

ТОВАРИ ПО АКЦІЇ

Наша ціна 50 Грн
На складі
Наша ціна 45 Грн
На складі

КОНТАКТИ

Зелена Аптека
вул.Шевченка 38
м.Новоград-Волинський, Житомирська область 11701
тел.: +380634205351, +380937642218
напишіть нам

ПОПУЛЯРНІ

Наша ціна 31 Грн
На складі
Наша ціна 46 Грн
На складі

» Біль – друг чи ворог?
БІЛЬ - ДРУГ ЧИ ВОРОГ?

У кожного з нас в житті наступає такий момент (чим раніше, тим краще для нас), коли розумієш, що надіятись на когось не має сенсу, так як спасіння потопаючого – справа рук самого потопаючого. І в цей час, нібито не очікувано чи випадково, у вашому житті з’явилась «Зелена аптека». Ви повірили і почали програму очищення. Ви надієтесь, що всі хвороби зникнуть, як кошмарний сон, а замість цього вони загострились. Загострення – це всього лише природна реакція організму, так як при прийомі наших препаратів, як і при прийомі гомеопатичних засобів, тільки через загострення приходить зцілення.

Крім того існують кармічні, метафізичні причини хвороби. Будь-яка проблема, в т.ч. хвороба, як вважають на Сході, несе з собою дар. Біль, слабкість і хвороба – наші друзі: це посланці Господа, які попереджають нас про те, що ми зробили щось не так і це потрібно виправити. Біль – це голос, який кличе нас допомогти самому собі.

Уявіть собі, у що б перетворилося наше життя, якщо б ми не відчували болю. Одного разу Ви б могли стояти перед відкритим вогнем і побачити, що Ваші руки обгоріли до кістки тільки тому, що голос болю не попередив Вас про це вчасно.

Багато людей вважають, що біль – лютий ворог, і тому вони прагнуть убити його чи заглушити з допомогою знеболювальних ліків. Але позбавлення болю саме по собі не може вирішити проблем. Якщо причина болю не усунена, хвороба зазвичай тільки підсилюється. В кінцевому підсумку, для того щоб заглушити біль, потрібно все більше і більше ліків, а медикаменти самі породжують нові проблеми (4міл. людей на планеті страждає від побічних ефектів при прийомі медикаментозних препаратів).

- Але якщо хвороба невиліковна? – запитаєте Ви.

Існує не так вже й багато невиліковних хвороб, але існує дуже багато невиліковних пацієнтів...

- Але кожний хоче бути здоровим? – знову заперечите Ви. Свідомо, звичайно. Але підсвідомо це зовсім не так. Якщо кожний хоче бути здоровим, то чому веде нездоровий спосіб життя? Мабуть здогадуються вони, що руйнують власне здоров’я, наприклад, палячи цигарки, надмірно вживаючи алкоголь чи неякісну їжу.

Коли люди хворіють, вони відмовляються змінити свій спосіб життя, стають рабами своїх звичок, доки шкода нанесена здоров’ю, стає незворотною. Ці люди невиліковні ще з самого початку своєї хвороби. Невиліковна не сама хвороба – люди роблять себе невиліковними. Невиліковні люди не хочуть зрозуміти, що хвороба – це просто спосіб тіла зцілити себе. Кожний симптом викликаний певною причиною. Усуньте причину і Ви позбавитесь симптомів. Ось чому будь-яка хвороба лікується, як і кожна проблема має рішення.

Справжнє зцілення ніколи не відбувається тільки від порошків і таблеток. Ви не знайдете здоров’я ні у флаконі з ліками, ні в хірургічному скальпелі. Безперечно, деякі ліки і хірургічні методи необхідні - в критичних ситуаціях вони можуть врятувати Вам життя. Але самі по собі вони не здатні створити здоров’я. Ніякі сторонні сили не можуть дати нам здоров’я.

В цьому світі ми можемо пожинати тільки те, що посіяли. Це закон причини і наслідку. Ви завжди залишаєтесь хазяїном власної долі, у Вас завжди є свобода вибору. Ось чому процес зцілення починається з усвідомлення того, що Ви причина свого стану і Ви ж в силах його змінити.

Кожна людина може не просто зцілити себе, але й створити Істинне здоров’я, змінивши спосіб життя. Все, що від нас вимагається – це усвідомити Закони природи і взяти на себе відповідальність за стан власного здоров’я. Більше ніхто не несе відповідальності за наше здоров’я – ні батьки, ні діти, ні вчителі, ні оточуючі люди, ні лікарі, ні психотерапевти тощо. В момент усвідомлення власної відповідальності за своє здоров’я Ви починаєте боротьбу за здоров’я. Марно звинувачувати когось або всіх разом за свій стан – тільки Ви відповідальні за те, як Ви живете. Не обтяжуйте людей своїми хворобами і скаргами - несіть радість і любов, тоді люди будуть спілкуватися з Вами, відвідувати Вас із задоволенням!

Допоможуть Вам розібратися в секретах, що дають владу над будь-якою хворобою: А.Джексон «Десять секретів здоров’я», К.Ніши «Філософія здоров’я», Л.Хей «Сила всередині нас», Лиз Бурбо «Слушай своё тело», «Любовь, любовь, любов», Синельников В. «Возлюби болезнь свою», тощо.

УВАГА!

 

Якщо бажаєте дізнатись причини свого болю – пройдіть комплексне електроакупунктурне тестування всього організму в «Зеленій аптеці». Дозволяє виявити хворобу на початковій стадії, виявити першопричини захворювань, індивідуально підібрати фітопрепарати, необхідні саме вашому організму, контролювати результати в процесі оздоровлення кожні 14 днів. Довідки запис за тел.: 063-4205351 Вікторія Миколаївна.

 

Пропонуємо високоякісні фітопрепарати для очищення шлунково-кишкового тракту та відновлення роботи печінки, які пройшли клінічні випробування, схвалені МОЗ України та виготовлені за міжнародними стандартами якості.

Nzc0NWJl