НОВИНИ

arr3Колит, дисбактериоз, запор и геморрой - причины и лечение                Неправильное питание (преимущественно варенная и крахмальная пища, лишенная... arr3Украинский производитель Ботаника  Лечебное действие многих видов растений связано с наличием в них различных биологически... arr3Як попередити інсульт та інфарктСерцево-судинні захворювання та інсульт є вбивцями №1 у світі, від них щорічно втрачається 17,5 млн....

ТОВАРИ ПО АКЦІЇ

КОНТАКТИ

Зелена Аптека
вул.Шевченка 38
м.Новоград-Волинський, Житомирська область 11701
тел.: +380634205351, +380937642218
напишіть нам

ПОПУЛЯРНІ

Наша ціна 62 Грн
Не має в наявності
Наша ціна 34 Грн
На складі

» Вода - основа життя на землі
ВОДА – ОСНОВА ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ!

Наш організм на 70% складається з води. Навіть в кістках вміст води не менше 15%, а тим більше в тканинах мозку, де її близько 80%. Старість – це втрата клітинами внутрішньоклітинної і зовнішньо клітинної вологи. Думка вчених, що ми «вмираємо від спраги» має під собою наукову базу. Від того, яку воду п’ємо, залежить і сама якість нашого життя, здоров’я і довголіття. Близько 70% нашої планети покрито водою, але лише 1% води придатний до пиття.

Щодня ми втрачаємо близько двох літрів води. Ці втрати ще більш зростають при напруженій фізичній праці і екстремальних умовах. «Запаси» води в організмі повинні постійно поповнюватись. Вода необхідна для забезпечення нормального функціонування організму. Вона живить, збагачує киснем і охолоджує тіло, допомагає звільнятись від токсинів і відновлювати клітини. Людина дуже гостро відчуває порушення водного балансу. Перший симптом дефіциту рідини – постійне відчуття втоми. Коли вміст води в організмі зменшується на 5%, пульс прискорюється і підвищується температура тіла. Втрата вологи на 6-8% від ваги тіла викликає втрату свідомості. При втраті 10-12% вологи серце перестає битись. Механізм старіння організму напряму пов’язаний з втратою води. До 50 років людина «всихає» і води залишається до 60% від маси тіла.

Чому ми хворіємо?

Однією з причин є незадовільна якість води, яку ми вживаємо на протязі нашого життя. Вода, яку ми п’ємо, не відповідає вимогам наших клітин:

1.Поверхневий натяг водопровідної води близько 73 дин/см, а клітина може використовувати воду тільки з натягом близько 43 дин/см.

2.Вода в міській мережі хлорована. Хлор – небезпечний газ, що руйнує все живе. Навіть кип’ятіння його не усуває, а лише переводить в сіль. Не6 менш шкідливу для організму. Хлор порушує роботу захисних систем організму: імунної та ендокринної систем.

3.Крім хлору вода містить й інші шкідливі і токсичні домішки: солі важких металів, окислювачі, пестициди,гербіциди, нітрати, нафтопродукти, бактерії (це мертва вода). Навіть кип’ятіння не знищує всіх мікробів і токсинів.

В результаті поганої якості води в організмі проходять глибокі порушення обміну речовин на клітинному рівні. Різко зменшується надходження поживних речовин до клітин і своєчасне виведення продуктів життєдіяльності. Все це призводить до розвитку хронічних захворювань і швидкого старіння організму.

Вода має унікальну кристалічну структуру, яка володіє інформаційно-енергетичною пам’яттю. Екологічні токсини, біомагнітне збурення, думкова агресія руйнує інформаційні структури води.

Перше з чого слід починати збереження свого здоровя – дати можливість собі і своїм дітям пити чисту, біологічно засвоювану воду, не менше 1,5 літрів на добу. Кава, чай, соки та алкоголь сприяють швидшій втраті води, перешкоджають її засвоєнню.

Шунгіт – найдревніший вуглецевий мінерал на землі.

Універсальний сорбент, який абсорбує на своїй поверхні до 95% забруднювачів, надає воді джерельного смаку.

Шунгіт прибирає з води тяжку метали, колоїдне залізо водопровідних труб, нітрати і нітрити, пестициди, діоксини, феноли, хлорорганічні сполучення, нафтопродукти, радіонукліди, яйця гельмінтів, віруси і бактерії.

Одночасно насичує організм корисними мікро- та мікроелементами.

Водоочисник «ІВА»

- Суміш нетоксичних полімерних неорганічних сполучень гідроксохлоридів алюмінія, модифікованих кремнієм.

Вода очищена «Івою»:

* має покращені органолептичні і фізико-хімічні показники;

* набуває бактеріостатичних властивостей;

* зберігає в собі всі необхідні для людини солі і мікроелементи, тому має природній смак джерельної води;

* приготована на очищеній воді їжа не тільки смачніша, але й корисніша;

* набуває умовно позитивний біоенергетичний заряд.

Багаточисельні дослідження, проведені в клініках та інститутах Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Донецька, та інших містах України підтвердили її унікальні властивості по оздоровленню організму людини.

 

MmRhNjY0Y