НОВИНИ

arr3Колит, дисбактериоз, запор и геморрой - причины и лечение                Неправильное питание (преимущественно варенная и крахмальная пища, лишенная... arr3Украинский производитель Ботаника  Лечебное действие многих видов растений связано с наличием в них различных биологически... arr3Як попередити інсульт та інфарктСерцево-судинні захворювання та інсульт є вбивцями №1 у світі, від них щорічно втрачається 17,5 млн....

ТОВАРИ ПО АКЦІЇ

Наша ціна 154 Грн
На складі
Наша ціна 78 Грн
На складі
Наша ціна 100 Грн
На складі

КОНТАКТИ

Зелена Аптека
вул.Шевченка 38
м.Новоград-Волинський, Житомирська область 11701
тел.: +380634205351, +380937642218
напишіть нам

ПОПУЛЯРНІ

Наша ціна 110 Грн
Не має в наявності
Наша ціна 18 Грн
На складі
Наша ціна 22 Грн
На складі

» Очищення - основа здоров’я
ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я

Кожна людина повинна бути здорова. Всевишній створив людину фізично довершеною, надавши їй чітко відрегульований механізм, який забезпечує можливість дихати, рухатись, думати, діяти. Наносячи власному організму незаслужені, необдумані, неусвідомлювані удари, ми навіть не підозрюємо, що не просто шкодимо своєму здоров’ю, але бездумно втрачаємо те, що нам не належить. Що ж робити, щоб цього не виникало? ТМ „Зелена аптека” пропонує широку програму свідомого відношення до власного здоров’я та підтримання його на високому рівні протягом всього вашого життя.

Без сумніву, що знайомство із ТМ „Зелена аптека” ви почнете з продукції для здоров’я. На ринку таких продуктів багато, вони виготовлені різними виробниками, мають різні сфери та спектр дії, ціну. В асортименті нашої аптеки представлена тільки продукція перевірена часом та досвідом, тобто:

  • пройшла всі необхідні перевірки Міністерства охорони здоров’я;
  • розроблена провідними науковцями та виготовлена за найсучаснішими технологіями (в більшості сертифікована за міжнародним стандартом якості ISO або GMP);
  • має прийнятні ціни для будь-якого споживача, що відповідають її якості та результативності;
  • має високу ефективність доведену випробовуваннями у провідних лікувальних установах України та Росії, а також позитивні відгуки наших постійних клієнтів.

„З чого почати? Що найважливіше?” – запитаєте Ви. Запитання важливі, і я спробую на них відповісти.

1.Наш головний продукт – Здорова людина.

2.Головне багатство – це Ви. Саме від Вас залежить, який результат від вживання продукції ТМ „Зелена аптека” Ви одержите.

3.Компанія пропонує Вам не просто продукцію, а її застосування в системі. Ця система допоможе не тільки покращити своє здоров’я, але й змінити світ навколо себе, змінити себе в цьому світі, і, як наслідок, Ви станете ближче до успіху та добробуту.

Ви замислювались про те, чому одні люди здорові й успішні, а інші хворі та не можуть знайти своє місце в житті? Чому одні щасливі, а інших весь час переслідують невдачі? Чи існує формула щастя? Чи є вона у Вас, і якщо є, то яка?

В нашій компанії існує прекрасна, на нашу думку, формула щастя: Щастя = Здоровя + Все інше

Що означає „бути здоровим”? Що таке хвороба? Чи можливо управляти своїм здоров’ям, настроєм, долею?

Здоров’я (від англосаксонського „холд” – цілісний, цілий) – це стан повного фізичного, душевного і соціального добробуту, а не тільки відсутність хвороб чи фізичних дефектів (визначення Всесвітньої організації охорони здоров’я).

Тобто, справжнє здоров’я – це дещо більше, ніж проста відсутність хвороб. Це внутрішня гармонія, енергія, жага до життя та здатність радіти йому. Навпаки, хвороба – це порушення цілісності та спроба організму включити в дію захисні сили, спроба відновити втрачений баланс. Кожний симптом викликаний певною причиною, а значить, прибираючи причину, ми позбавляємося симптомів. Хвороба – це як крик про допомогу, це просто спосіб тіла зцілити себе.

Що ж необхідно зробити, щоб повернути втрачене здоровя?

Порада 1. Ваше усвідомлення того, що Ви самі – причина своєї хвороби, усвідомлення того, чому ця хвороба поселилась саме у Вас, саме зараз і саме в цій ділянці Вашого тіла.

Порада 2. Бажання змінитися і пізнати інше життя, отримати інше бачення і як наслідок цього нове ставлення до себе і світу навколо себе, мати інше сприйняття кожної хвилини життя в цьому тілі.

Порада 3. Безпосередні дії – грамотне використання продукції для зміцнення здоров’я, а значить і зміни якості життя в кращу сторону.

Ви готові сприймати нові знання, нове бачення подій, що відбуваються навколо? Ви згодні навчатися і зростати незалежно від віку, місця роботи, кількості наявних грошей, сімейного стану та ін.?

Тоді починаємо шлях в новий для Вас світ. Перша сходинка на шляху до щастя – відновлення втраченого здоров’я та навчання новим знанням про здоров’я. Здоров’я тіла можливо тільки тоді, коли буде здорова його структурна одиниця – клітина. Клітина виконує в нашому організмі колосальну роботу – дихає, харчується, видаляє продукти розпаду, розмножується. Американські вчені підрахували, що для її нормальної життєдіяльності необхідно біля 600 поживних речовин в збалансованому вигляді. При сучасній якості продуктів – це 45 кілограмів їжі на добу! Звісно, вживання такої кількості їжі людським організмом неможливо по багатьом причинам. Ось і виходить, що в результаті щоденного недоотримання потрібного харчування і надходження їжі неякісної, рафінованої, з пестицидами, радіацією і солями важких металів наша клітина не може функціонувати нормально. А ми – в кінцевому підсумку, нормально жити. В сучасному світі з’явився вираз «забруднений організм». Що це значить?

- Передусім, це поганий стан товстого кишківника, який посилає в кров досить багато токсинів.

- Це порушена робота печінки, як фільтр організму, яка не може добре очистити кров.

- Це недостатньо добра робота нирок, які як і печінка повинні очищувати кров, але не зовсім якісно виконують свою роботу.

- Це порушення роботи вегетативної нервової системи, яка управляє функціонуванням внутрішніх органів.

- Це інфекції і паразити в різних ділянках організму.

Для того щоб повернути здоров’я тілу, необхідно відновити втрачену цілісність кожній клітині – забрати у неї все непотрібне, нагодувати потрібним і підтримувати такий стан протягом всього життя. Для цього нам необхідно знати принципи відновлення, бо застосовуючи нашу продукцію, ми займаємось відновленням втраченої цілісності клітини, а значить і всього організму.

Відновлення відрізняється від медицини тим, що не має справи з хворобою. Принцип „відновлення” заснований на тому, що не існує конкретних хвороб, тільки загальна слабкість організму, що зазвичай усувається та проявляється у вигляді деяких характерних симптомів. Наприклад, слабкість імунної системи може проявлятися щонайменше в чотирьох різних явищах: алергія, інфекції, самоінфікування, рак. З медичної точки зору, всі ці чотири категорії – окремі хвороби, що викликані своєю власною причиною, мають власне окреме лікування і знаходяться поза організмом. З точки зору принципу відновлення, ми повинні визначити та застосувати ті принципи здорового способу життя, які зможуть відновити баланс імунної системи.

В „Зеленій аптеці” існує система очищення і відновлення роботи не тільки імунної системи, але й інших систем організму, відновлення та підтримки в здоровому стані його структурної одиниці (клітини) з допомогою фітопрепаратів (БАД).

Згідно ст.1 Закону України „Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини”: „Біологічно активна добавка – спеціальний харчовий продукт, призначений для вживання або введення в межах фізіологічних норм до раціонів харчування чи харчових продуктів з метою надання їм дієтичних, оздоровчих, профілактичних властивостей для забезпечення нормальних та відновлення порушених функцій організму людини.” Отже, БАД – це дієтичні коректори харчування, а не харчові добавки (консерванти, ароматизатори, барвники, поліпшувачі смаку і т.д.) – синтетичні (частіше) або натуральні (рідше) речовини, які додаються до продуктів для надання їм певних властивостей. Головна особливість БАД – засвоюваність організмом на 95% завдяки натуральному походженню – так звана висока біологічна доступність поживних речовин. Водночас синтетичні вітаміни (напр., Ревіт, Вітрум та інші) засвоюються людським організмом всього лише на 5%, тому коштують набагато дешевше. А результат?

Системний підхід «Зеленої аптеки» до відновлення здоров’я організму в цілому, наведений нижче на схемі:

 

 

Від чого залежить здоровя?

Здоров’я людини – результат складної взаємодії соціальних, середовищних і біологічних факторів. Вважається, що вклад різних впливів на стан здоров’я такий:

- Спадковість – 20%

- Навколишнє середовище (екологія) – 20%

- Рівень медичної допомоги – 10%

- Спосіб життя (харчування, фізична активність, сон, душевна рівновага, режим роботи і відпочинку) – 50%

Запамятовуємо перше правило здоровя – кишківник повинен бути чистим. Стінки його вільні від харчових мас, черв’яків-паразитів, інфекцій, грибків, а між слизовою оболонкою кишківника і харчовими масами повинна бути водна подушка. Саме вона дозволяє потрібним поживним речовинам з переробленої їжі легко екстрагуватись у воду і перейти в біоелектричні насоси (ворсинки слизової оболонки кишківника).

Якщо Ви вважаєте, що тема паразитів Вас не стосується – познайомтеся з даними статистики: за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, паразитарними хворобами інфіковане майже 75% населення Землі, незалежно від рівня життя! Така статистика єдина і для тих країн, що розвиваються, і для сповна благополучних, розвинених країн. Практично 80% всіх існуючих захворювань або безпосередньо викликані паразитами або є наслідком життєдіяльності паразитів в нашому організмі. Глисними інвазіями заражене практично 90% населення України.

Кишкові гельмінтози по частоті зараження займають третє місце в світі. Гельмінтози викликають алергію в організмі, знижують опірність інфекціям, здійснюють токсичну дію на організм. Дуже часто за різними діагнозами, такими, як екзема, псоріаз, бронхіальна астма, захворювання печінки і підшлункової залози, епілепсія, важкі суглобові синдроми, ураження сітківки ока та інше ховаються ті або інші паразитарні інвазії, які є причиною або однією з причин захворювання. В людині може мешкати до 150 видів гельмінтів. Виявити зараження паразитами украй складно. Наприклад, виявити собачу аскариду або токсокару можна лише по ІФА крові. Іммунологічний метод дослідження крові виявляє зараження вже на стадії «розквіту» гельмінтозу, що ускладнює лікування. Це досить дорогий метод, так як на кожний вид паразиту, вірусу потрібний свій хімічний реактив. Проводять такі дослідження тільки у великих діагностичних центрах (Житомира, Рівного, Києва). Вартість, наприклад, виявлення ІФА тільки на лямблії становить 25 грн. в Житомирському діагностичному центрі. Існує також альтернативна методика – метод електроаккупунктурного тестування, що дозволяє виявити паразити, інфекції, віруси, грибки ще на початковій стадії ураження (вірогідність методу 95%). Це тестування Ви можете пройти у нас в «Зеленій аптеці» за попереднім записом. Експрес-тест: подивіться зранку на свій язик – якщо на ньому білий наліт - хворий кишківник, жовтий – печінка, сірий –підшлункова залоза.

Ознаки наявності паразитів у Вашому організмі та у Ваших дітей:

- періодична нудота, блювота;

- відсутність або надмірний апетит;

- потяг до солодкого;

- хронічна втома;

- папіломи під руками та на шиї, висипка на шкірі, зуд, проблеми із зубами, неприємний запах з рота;

- зайва вага або недостатність ваги;

- біль у животі біля пупа при нажимі;

- хронічні розлади травлення (здуття, поколювання, пронос, закреп).

Якщо у Вас чи у Вашої дитини є три будь-які з перерахованих ознак – обов’язково пройдіть обстеження на наявність гельмінтів. Як боротися? Як захиститися? Основні правила:

  1. Дотримуватись особистої гігієни (мити руки з милом після туалету, перед їжею тощо).
  2. Ретельно очищувати воду і мити продукти харчування.
  3. Вживати тільки свіжі продукти, готові страви, для яких дотримані умови зберігання і ви точно знаєте їх походження.
  4. Проводити обов’язкову профілактичну дегельмінтизацію, не очікуючи появи ознак гельмінтозу:

- щоденно- 1 зубок часнику, 2 столові ложки гарбузового насіння;

- планово – кожні 6 місяців курс протипаразитарного препарату.

Групи особливого ризику – це діти будь-якого віку (оскільки в них ще несформований імунологічний захист щодо «ворожих агентів»), дорослі, які працюють з людьми, у рослинництві, тваринництві. В такому випадку планову профілактику необхідно проводити кожних 3 місяці.

Для планової профілактики можна використовувати як хімічні препарати, так і фітопрепарати. Механізм дії хімічного препарату (напр., Ворміл), заснований на знищенні гельмінта, при чому продукти розпаду знову ж попадають у кров і викликають токсичне навантаження на печінку і нирки. Фітопрепарати не мають токсичної дії, оскільки паралізують паразита і виводять його назовні природнім шляхом. Крім того, ще й очищують від застійних явищ, шлаків кишківник, печінку, жовчний міхур, нирки, легені, статеві органи.

Фітопрепарати , які можуть використовуватись для очищення від шлаків та паразитів, грибків без шкоди для здоров’я: Фітосорбовіт, Токсфайтер, Сорбіогель, Артемізин, Холегон, Мікобад, Гельмівір, Лямбіцид, Чорний горіх, Поліензим 10, Лактофільтрум, Ліферан, Симбітер, Стевія, По Д’Арко, олія і шрот Гарбуза.

Духовні причини захворювань шлунково-кишкового тракту пов’язані з процесами «переварювання» і ми самі це знаємо, бо часто говоримо: «Я не переварюю цього чоловіка», «Мене нудить від моєї роботи», «Він отруїв мені життя» тощо і не підозрюємо, як близько до простої і великої істини. Кишківник – це символ позбавлення від непотрібного. Страх перед втратою непотрібного – ось основна причина його захворювань.


ДУМКИ І ПИТАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ

ZmM0NjZ