НОВИНИ

arr3Колит, дисбактериоз, запор и геморрой - причины и лечение                Неправильное питание (преимущественно варенная и крахмальная пища, лишенная... arr3Украинский производитель Ботаника  Лечебное действие многих видов растений связано с наличием в них различных биологически... arr3Як попередити інсульт та інфарктСерцево-судинні захворювання та інсульт є вбивцями №1 у світі, від них щорічно втрачається 17,5 млн....

ТОВАРИ ПО АКЦІЇ

Наша ціна 54 Грн
На складі
Наша ціна 154 Грн
На складі

КОНТАКТИ

Зелена Аптека
вул.Шевченка 38
м.Новоград-Волинський, Житомирська область 11701
тел.: +380634205351, +380937642218
напишіть нам

ПОПУЛЯРНІ


» Імунітет! – Як його зміцнити?
ЯК ЗМІЦНИТИ ІМУНІТЕТ?

Імунітет – це комплексна реакція організму, що направлена на його захист від внедрения генетично чужорідного матеріалу. До такого генетично чужорідного матеріалу належать бактерії та їх токсини, віруси, найпростіші, паразити, донорські тканини, включаючи кров, змінені власні клітини (напр., ракові) тощо. Захист організму здійснюється не тільки шляхом попередження попадання в нього чужорідних речовин, але й очищенням органів і тканин від антигенів, які вже потрапили до організму.

Таким чином, імунітет – багаторівневий захист організму. Відомо, що імунітет може бути знижений внаслідок дії несприятливих факторів. При переохолодженні, кровотечі, голодуванні, травмі страждають цілісність шкіряних покривів, об’єм циркулюючих антитіл, механізми виведення токсинів та інші фактори. В цьому випадку організм стає чутливішим до інфекцій, процеси регенерації (заживання) затягуються, набувають хронічного напрямку.

Дефіцит в організмі життєво важливих вітамінів також знижує природній імунітет. Наприклад, недостатність вітаміну А знижує активність імунітету при проникненні в організм чужорідних білків, але прийом цього вітаміну відновлює її. Але якщо організму потрібен вітамін А, він сам може виробляти його з провітаміну бета-каротину. При недостатності вітаміну С послаблення імунітету може відбуватися декількома способами: затримується реакція захисних засобів на сигнал про патологічний стан і ці засоби не дуже швидко з’являються в місцях ураження бактеріями, вірусами, а також знижується швидкість вироблення антитіл для боротьби проти інфекції. Вітамін Е, так званий «фактор молодості», здатен сповільнювати старіння організму.

Рекомендовані норми середньодобового споживання деяких вітамінів

 

Вітаміни

Діти 1-6 років

Підлітки 7-17років

Дорослі чоловіки

й жінки

Вагітні та годуючі

матері

С, мг

45-50

60-70

70-100

90-120

А, мкг

450-600

700-1000

1000

1200-1400

Е, мг

5-7

10-15

10

10-14

 

Вітаміни А, С, і Е – три найбільш потужних антиоксиданти. Саме вони захищають організм від шкідливої дії зовнішніх і внутрішніх токсинів, попереджають пошкодження клітинних мембран, зберігаючи цілісність тканин, що означає забезпечення правильного функціонування всіх систем організму. Сучасною наукою доведено, що синергетичне поєднання цих вітамінів здатне не тільки попередити розвиток оксидативного стресу і пов’язаного з ним каскаду запальних реакцій, але й покращити якість життя, підвищити загальну опірність організму, підготувати його до сприйняття підвищених психоемоційних та фізичних навантажень. Ліки людина приймає, коли вона хвора, щоб одужати. Вітаміни людина повинна отримувати постійно, щоб не хворіти.

При всій життєвій важливості вітамінів природа розпорядилась так, що організм людини не здатен сам синтезувати ці необхідні йому з’єднання і тому повинен отримувати їх в готовому вигляді – з їжею або у формі препаратів. Ми чомусь більше всього боїмося, як би не «переїсти» вітамінів, як би не перенаситити ними організм, не визвати «гіпервітаміноз». Якщо Ви щоденно збалансовано та повноцінно харчуєтесь, то потреби у додаткових полівітамінних препаратах не має. Але дані останніх масових досліджень лабораторії вітамінів та мінеральних речовин РАМН свідчать про широке розповсюдження прихованих форм вітамінної недостатності, так званих гіповітамінозів. Найбільш катастрофічно склалася ситуація із забезпеченням вітаміну С, дефіцит якого виявлено у 70-100% дітей, вагітних і годуючи жінок, дорослого працездатного населення, людей похилого віку. У 40-80% недостатнє забезпечення вітамінами групи В та каротином (віт.А). Дефіцит вітамінів виявляється не тільки навесні, але й в літньо-осінній період. У значної частини дітей, вагітних і годуючих жінок полівітамінний дефіцит поєднується з недостатністю заліза, що є причиною широкого розповсюдження прихованих і явних форм вітамінно-залізодефіцитної анемії. В багатьох регіонах полівітамінний дефіцит поєднується з недостанім надходженням йоду, селену, кальцію, фтору та багатьох інших макро- і мікроелементів.

Природні адаптогени, вітамінно-мінеральні комплекси з рослин, які допоможуть Вам і Вашим дітям поповнити та відновити баланс вітамінів і мінералів у організмі: Алфавіт, АСЕ віт, Дискавері, Пектинові таблетки, Біотроф 2.1, 4, Киселі фруктово-ягідні, Узвар яблучно-журавлиновий, Грін Стар, Юміс, Екста Сі, Олії амаранта, вівса, льону, пшениці, гарбуза, розторопші, кедру, горіху.

На фоні катастрофічного забруднення довкілля та широкого використання в медицині і сільському господарстві хімічних засобів людські організми що день слабшають, а збудники вірусно-інфекційних хвороб навпаки, дуже швидко мутують і стають стійкими. Більше того, останнім часом встановлено, що навіть найновіші противірусні засоби самі викликають мутацію вірусів в стійкі до лікування форми, а деякі бактерії все частіше включають антибіотики в свої обмінні процеси. Ситуація в боротьбі з вірусно-інфекційними захворюваннями стає критичною. Дія антибіотиків помітно слабшає, а їхній побічний ефект зростає. Противірусні препарати здебільшого малоефективні, а до цілого ряду нових вірусів, яких х кожним днем стає все більше, їх взагалі не вдається створити. Надія інфекціоністів на вакцини абсолютно не виправдана. По-перше, вакцинація – це далеко не найкраща і не найефективніша форма імунотерапії. По-друге, вивчення патогенезу сучасних вірусів показало, що вони випереджують на кілька кроків імунну відповідь і повністю її заблоковують. Зокрема, через це навіть за чверть століття не вдалося створити вакцину проти вірусу СНІДу. До речі, за цей період вірусів СНІДу стало вже кілька видів. Те ж саме з вірусами грипу.

Особливу небезпеку сьогодні становлять віруси, оскільки швидкість мутації їх у багато разів більша, ніж бактерій, що забезпечує їм стійкість до засобів боротьби з ними. Існує два способи боротьби з вірусними епідеміями – вакцинація та використання противірусних засобів. На розробку останніх витрачаються величезні кошти, а ефективність їх стрімко наближається до нуля, що свідчить про абсолютну не перспективність цього напрямку. Ефективність вакцинації теж продовжує знижуватися, тому що вона впливає лише на один фактор імунітету – утворення антитіл. А для нормальної імунної відповіді крім антитіл потрібна погоджена взаємодія макрофагів, різних видів Т-лімфоцитів та В-лімфоцитів, NК та нульових клітин, системи комплементу, інтерферонів, головної системи гістосумісності. А сьогодні мало того, що їх взаємодія сильно порушується величезною кількістю ксенобіотиків та стресових медіаторів, та ще й цілий ряд нових вірусів втручається в цю взаємодію і блокує імунну відповідь. Крім того вакцинація показана практично здоровим людям, а чи багато з нас може похвалитися відмінним здоров’ям?

Аналіз ситуації показує, що єдиним надійно ефективним механізмом в боротьбі з сучасними видами вірусів та бактерій може бути лише імунотерапія, але за умови одночасного збалансованого впливу на всі фактори імунітету. Це можливо досягти лише за допомогою засобів повністю на рослинній основі завдяки мобілізації власних захисних сил організму. Таких імунотропних, збалансованих, дійсно дієвих засобів сьогодні існує декілька: Джерело, Рудвітол, Молозиво, Котячий кіготь, Авірол, Біотроф 2.1, 4, По Д’Арко, Хлорофіл рідкий, Колоїдне срібло, Ехінацея в поєднанні зі стевією або спіруліною, Сироп стевії загальнозміцнюючий з фіто екстрактами, Фітовіт Антигрип, Узвар Котячий кігтик, Узвар Ехінол, Узвар Абітель. Важливо зазначити, що всі ці засоби розроблені вченими з урахуванням останніх наукових відкриттів. Зокрема, ці засоби мають не імуностимулюючу дію, а імуномодулюючу, що виключає аутоімунні та алергічні реакції. Їх ефективність доведена численими клінічними випробуваннями, а також вдячними відгуками наших клієнтів протягом 12 останніх років.

Способів зміцнення імунітету багато, але на жаль, мало хто з нас займається загартуванням чи щоденно виконує тонізуючу ранкову гімнастику, та й прогулянки по індустріальному місту не завжди приносять користь для здоровя. Протягом століть люди намагались зберегти своє здоровя за допомогою речовин природного походження, і сьогодні цей метод визнаний не тільки одним із найпопулярніших, але й найефективнішим.

Важливо!

При прийомі антибіотиків та після обов’язково необхідно пройти курс пробіотичних препаратів для запобіганню розладів травлення і для зберігання чи відновлення корисної мікрофлори кишківника (Симбітер, Ацидобак, Біфідобак, Пробінорм, Йогурт сухий в капс.), а також гепатопротекторів для зменшення токсичного навантаження на печінку (Хепар-формула, Гепатон-2, Світанок, Олія розторопші, Таровіт). При лихоманці для профілактики геморрагічних ускладнень (підвищена кровоточивість) необхідно вживати зелений чай, варення чи сік чорноплідної горобини, грейпфрути, а також вітаміни групи Р (рутин, кверцетин) у поєднанні з 300мг вітаміну С на добу.

Івлаксін – відповідь лихоманці!

Всі інфекційні хвороби супроводжуються підвищенням температури тіла. Але давайте розберемося, що ж таке цей найбільш типовий симптом ГРЗ, ГРВІ, та й будь-якої іншої інфекції. Лихоманка – тимчасове підвищення температури тіла у відповідь на присутність специфічних речовин, пірогенів (з грец. рyr – вогонь, жар і -genes - народжуючий). Вона є типовою захистно-пристосувальною реакцією організму і проявляється і тимчасовій перебудові теплообміну і підтримки більш високої, ніж у нормі, температури тіла.

Формування цієї реакції запускають пірогени, що попадають ззовні – бактеріальні токсини або залишки клітинної стінки бактерій. Своєю присутністю вони стимулюють активність імунної системи, її клітини починають виробляти власні пірогени. Образно говорячи, організм створює «вогонь», в якому збудники інфекції «згорають». Продукти їх розпаду «приваблюють» клітини системи імунітету і очищують місце запалення. Підвищення температури тіла - у своєму роді кращий союзник організму в боротьбі з інфекцією. Але якщо б тільки сам організм не переносив її так багатостраждально: ломота в м’язах, слабкість, головний біль, озноб чи посилене потовиділення – ось з цим людина часто і бореться, намагаючись полегшити страждання і прискорити одужання від інфекційного захворювання.

Телевізійна реклама з готовністю пропонує нам щоденно 3-4 «швидких методи» позбавитися всіх симптомів застуди., в т.ч. жару. Не зменшуючи якостей лікарських засобів, потрібно відзначити, що і для таких відносно «простих» засобів, як жарознижуючі, характерні побічні ефекти. Для похідних саліцилової кислоти (напр., аспірин) – ризик викликати формування виразкового ураження слизової шлунку, для аналогів парацетамолу – токсична дія на печінку, і практично для всіх синтетичних жарознижувальних засобів відзначається шкідливий їх вплив на клітини крові, лейкоцити (зменшення їх числа). Але саме ці клітини і реалізують опірність хвороботворним мікробам і вірусам!

Враховуючи, що щорічно у сезон підвищення активності вірусних інфекцій кожна родина стикається з гострими респіраторними захворюваннями, ми пропонуємо комплекс на основі натуральних антисептиків – Івлаксін (вирбник «Арт Лайф», Росія, м.Томськ). Підтримка за допомогою цього активного комплексу особливо актуальна, так як в умовах зниженого імунітету часто до вірусу приєднується бактеріальний агент чи на фоні вірусної інфекції виникає загострення хронічного інфекційного захворювання, і температурна реакція стає більш тривалою. В цих умовах важливо не тільки зменшити неприємні відчуття, що викликані лихоманкою, але й максимально прискорити одужання. Комплекс Івлаксін має жарознижуючий ефект, а також сприяє збереженню резерву активності імунної системи.

Інгредієнти комплексу Івлаксін поєднують жарознижуючий, антибактеріальний і протизапальний ефекти, що дозволяє підвищити ефективність традиційних способів терапії будь-яких запальних захворювань, що супроводжуються підвищенням температури тіла. Показання до застосування:

- застудні та інфекційні захворювання бронхолегеневої системи;

- запальні хвороби шлунково-кишкового тракту;

- больовий та інтоксикаційний синдроми різного походження;

- захворювання сечовидільної системи;

- патології кістково-суглобної системи, в т.ч. подагра;

- хвороби печінки і жовчновивідних шляхів;

- неспецифічна імунопрофілактика та імунореабілітація.

 

Пропонуємо фітопрепарати, які пройшли клінічні випробування, схвалені МОЗ України та виготовлені за міжнародними стандартами якості.

Рудвітол

комплекс підвищує активність імунної системи та підсилює опірність організму різним збудникам інфекційних захворювань. Показання:

-вірусні інфекції;

- запальні захворювання;

-гострі інфекційні хвороби;

-загострення хронічних захворювань;

-імунодефіцитні стани

Джерело

МОЗ України рекомендує як ефективний засіб для лікування грипу і гострих респіраторних захворювань, туберкульозу, гепатитів. Ефект дії фіто концентрату «Джерело» відбувається за рахунок мобілізації захисних сил організму, має також яскраво виражені протизапальний, гепатопротекторний, репаративний, радіопротек- торний і антиоксидантний ефекти.

У нас найдешевше в місті – всього 18 грн!

Авірол

Призначений для специфічної стимуляції і відновлення противірусного імунітету, має виражену противірусну дію, збільшує берецедивний період при хронічних вірусних інфекціях (грип, герпес, мононуклеоз, папіломоматоз)

АСЕвіт

Щоденно необхідний загальнозміцнюючий комплекс вітамінів. Показання:

- відновлення після перенесених інфекцій;

- для зміцнення імунітету в період активності вірусних інфекцій, профілактика гіповітамінозів.

Котячий кіготь

Комплекс для ефективної підтримки імунної системи. Показання:

-різноманітні вірусні інфекції, в т.ч. ВІЛ;

-хронічні і гострі запальні захворювання;

-різні види інтоксикацій, зниження функціональної активності печінки;

-грибкові інфекції;

-імунодефіцитні стани, хвороба Крона;

-злоякісні новоутворення і доброякісні пухлини;

-після променевої і хіміотерапії.

Пульмоклінз

Протизапальний комплекс для бронхолегеневої системи, який скорочує терміни і знижує інтенсивність захворювань бронхолегеневої системи, здійснює їх профілактику, має муколітичну, відхаркувальну і антибактеріальну дію. Показання:

-хронічні місцеві інфекції дихальних шляхів;

-гострі і хронічні захворювання органів дихання (пневмонії, бронхіти, трахеїти тощо);

-бронхіальна астма та респіраторні алергози;

-активне і пасивне куріння.

Дискавері

Мультикомпонентний комплекс, що забезпечує організм основними нутрієнтами. Показання

-як загальнозміцнюючий засіб при всіх видах гіповітамінозів;

-зниження фунції імунної системи;

-підвищена втомлюваність, роздратування;

-на етапах одужання після перенесених захворювань і хірургічних втручань.

Фітор

Належить до класу ензимів рослинного походження, здійснює біостимулюючу дію на загальний стан організму, нормалізує обмін речовин, систему кровотворення і кровообігу, має бактерицидні властивості, є болезаспокійливим і жарознижувальним засобом, стимулює вироблення інтерферону в організмі хворого.

 

YTkyMGRmZj