ПРО НАС
Про нас

Раді вітати вас, шановні відвідувачі! Цей ресурс - представництво фітоаптеки «Зелена аптека».

Наша перша аптека розпочала свою роботу на ринку України у 1998 році.
В першу чергу ми зосередили свою увагу на якості обслуговування клієнтів, на широті асортименту пропонованих ліків та медичних товарів. На нашому сайті Ви зможете знайти необхідні Вам фітопрепарати.

Переваги Зеленої аптеки

Орієнтація на покупця

Наше головне завдання - задоволення потреб кожної людини в засобах лікування і профілактики захворювань. Ми піклуємося про здоров'я кожного відвідувача: Вас уважно вислухають, дадуть кваліфіковану рекомендацію, нададуть допомогу в підборі засобів для профілактики і лікування, при цьому зберігши повну конфіденційність Вашої покупки або замовлення.
При необхідності можна отримати консультацію фахівця не виходячи з дому - по телефону.
Для зручності покупців ми раді надати ряд додаткових послуг - замовлення, резервування медичних товарів.


Широкий асортимент

Втомилися від пошуку необхідних ліків? - Ми пропонуємо найкращий асортимент фітопрепаратів - 1000 найменувань. Серед них - ефективні фітопрепарати українських та закордонних виробників, медична техніка для дому, предмети догляду за хворими, лікувальна косметика. В наявності специфічні і рідкісні препарати, можливість індивідуального замовлення таких препаратів.


Гарантія якості

Ми гарантуємо достовірність та якість фітопрепаратів:
вся реалізована продукція сертифікована, має реєстрацію МОЗ України;
чітко організована система внутрішнього контролю якості;
сучасне обладнання забезпечує правильне зберігання лікарських засобів з урахуванням їх температурного, світлового та вологісного режиму зберігання. У торгових залах підтримуються оптимальні параметри мікроклімату;
наявність електронної бази термінів придатності ліків дозволяє нам щодня здійснювати контроль термінів зберігання  препаратів.

Професіоналізм

Всі наші співробітники регулярно підвищують власну кваліфікацію, для того, щоб якісно Вас проконсультувати, допомогти зорієнтуватися у величезній різноманітності вітчизняних та імпортних препаратів, запропонувати широкий вибір предметів по догляду за хворими, всілякі гігієнічні товари, аптечну косметику.

Будьте впевнені - Ви отримаєте кваліфіковану допомогу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я та краси!

 

MzI2ZjU