НОВИНИ

arr3Колит, дисбактериоз, запор и геморрой - причины и лечение                Неправильное питание (преимущественно варенная и крахмальная пища, лишенная... arr3Украинский производитель Ботаника  Лечебное действие многих видов растений связано с наличием в них различных биологически... arr3Як попередити інсульт та інфарктСерцево-судинні захворювання та інсульт є вбивцями №1 у світі, від них щорічно втрачається 17,5 млн....

ТОВАРИ ПО АКЦІЇ

Наша ціна 112 Грн
На складі
Наша ціна 39 Грн
На складі

КОНТАКТИ

Зелена Аптека
вул.Шевченка 38
м.Новоград-Волинський, Житомирська область 11701
тел.: +380634205351, +380937642218
напишіть нам

ПОПУЛЯРНІ

Наша ціна 24 Грн
На складі
Наша ціна 110 Грн
Не має в наявності
Наша ціна 59 Грн
На складі


Як попередити інсульт та інфаркт

Серцево-судинні захворювання та інсульт є вбивцями №1 у світі, від них щорічно втрачається 17,5 млн. життів (це складає 60% усіх випадків смертності). При цьому кількість серцево-судинних захворювань постійно зростає, а вік хворих – зменшується (наприклад, інфаркт міокарда в 23-25 років).

За даними Всесвітнього Конгресу кардіологів у Мюнхені, Україна посідає перше місце в Європі за смертністю внаслідок серцево-судинних захворювань. Гіпертонічну хворобу діагностовано у 10 мільйонів українців. Щорічно українські лікарі рятують 50 тисяч жертв гострого інфаркту міокарда та 120 тисяч пацієнтів у стані інсульту.

Провідні фактори ризику виникнення серцево-судинних захворювань та інсульту:

1) паління (ризик серцевого нападу збільшується в 2-4 рази);

2) артеріальний тиск перевищує135/85 мм. рт. ст. (ризик збільшується в 8 разів);

3) діабет (ризик збільшується в 2-4 рази);

4) зайва вага та ожиріння;

5) гіпертригліцеридемія (порушення ліпідного спектру крові – ризик збільшується в 16 разів);

6) низька фізична активність, сидячий спосіб життя;

7) постійні стреси;

8) передчасний початок клімактеричного періоду (до 38 років) чи видалення ендокринних залоз (щитовидної, яєчників);

9) прийом оральних контрацептивів;

10) вагітність.

При виникненні підозри гіпертонічної хвороби ви повинні одразу звернутися до лікаря і пройти повне медичне обстеження, включаючи аналіз крові на цукор, біохімічний аналіз крові з визначенням всіх показників ліпідного спектру крові (в т.ч. холестерин), ЕКГ тощо.

 

Лікар-кардіолог вищої категорії Київського обласного кардіологічного диспансеру, завідувач відділення Дубчак Олександр Георгійович зазначає: „Якщо лікар поставив Вам діагноз „гіпертонічна хвороба” або „артеріальна гіпертензія” і призначив препарат для зниження тиску, то для оцінки ефективності лікування потрібен ретельний контроль артеріального тиску. Оскільки лікар вимірює Ваш тиск тільки під час ваших візитів (тобто іноді), необхідно щоб Ви самі контролювали свій тиск не рідше 1-2 разів на добу (зранку і ввечері). Для цього вам необхідно мати вдома вимірювач артеріального тиску”. На думку лікарів-кардіологів, прилад для вимірювання тиску повинен бути таким же звичайним предметом в домашній аптечці, як градусник. Особливо це стосується сімей, де є або були хворі серцево-судинними захворюваннями. Регулярне вимірювання артеріального тиску вдома дозволить своєчасно встановити діагноз. Це єдино правильний, нескладний і доступний всім спосіб попередження та виявлення хвороби.

 

Нагадуємо, що нормальний тиск становить 120/80 мм. рт. ст., а пульс повинен наближатися у стані спокою до 60 ударів за хвилину.

Підвищення артеріального тиску не виникає раптово, а в наслідок порушення обміну речовин (метаболічний синдром). Фактор, який сприяє порушенню обмінних процесів в організмі - високовуглеводний характер харчування (цукор, шоколад, булочні, здобні вироби, пшеничний хліб, картопля, макарони, шліфовані крупи, соуси, ковбаси, сосиски, інші напівфабрикати, а також алкоголь і газовані напої). Ожиріння в області живота (абдомінальне) – є найпершою ознакою метаболічного синдрому. Потрібно особливо відзначити, що у 90% випадків надлишки жиру утворюються через надмірне споживання легкозасвоюваних вуглеводів, а зовсім не через вживання жиру.

Як правило, перш ніж виявляється підвищення артеріального тиску, в організмі відбуваються зміни, зовні приховані як для самої людини, так деколи і для лікаря. Захворювання серця і судин виникають в результаті пошкодження внутрішньої оболонки артерій. На стінках судин виникають маленькі бляшки, які з часом збільшуються в розмірах і в кількості. Судинна стінка в окремих місцях нагадує бруківку. Через це, по-перше, змінюється потік крові, а по-друге, виникає недостатнє кровопостачання окремих органів. Цей дефіцит може призвести до стрибку тиску і пошкодженню бляшок. Якщо це відбудеться, то утворяться великі тромби, які легко зможуть перекрити просвіт у судині і в результаті спровокувати інфаркт.

У випадку якщо до стінки артерії тромб прикріплюється з допомогою ніжки наче гриб, то в будь-який момент при перенавантаженні він може відірватися від судини і полетіти разом із потоком крові по судинному руслу. Зустрівши на своєму шляху вужчий просвіт, тромб може перекрити його, миттєво ставши причиною смерті.

Боротися з появою бляшок і тромбів можна, якщо виводити із організму шкідливий холестерин. Але обмеження у вживанні жиру особливого результату не дадуть, оскільки шкідливий холестерин утворюється в організмі самостійно. Тільки 3% холестерину людина отримує разом з їжею, причому в основному він є шкідливим. Варто зазначити, що алкоголь і паління сприяють прискореному утворенню холестерину. Крім того, нікотин визиває звуження судин, а спиртне – зміну їх тонусу. Все це підтверджує, що розмови про шкідливі звички – не пусті слова, оскільки вони дійсно негативно впливають на організм: призводять до розвитку серйозних вікових захворювань і в результаті до передчасної смерті.

Для боротьби з атеросклерозом фармаптеки пропонують багато лікарських препаратів. Як правило, вони мають значну кількість побічних дій. Але найголовніший недолік їх в тому, що при відміні використання таких препаратів рівень холестерину в крові миттєво збільшується в декілька разів. Атеросклероз швидко прогресує, збільшуючи ризик інсультів та інфарктів.

 

Найбільш прийнятний спосіб розщеплення та виведення шкідливого холестерину – це прийом екстракту стевії, часнику, омега -3 і омега-6 поліненасичених жирних кислот, що містяться в нерафінованих оліях холодного віджиму (лляна, оливкова, кунжутна, гарбузова, пшенична, вівсяна, амаранта, розторопши, кедрова, червона пальмова), риб’ячому, тюленячому жиру (або препаратів з них). Щоденне вживання цих продуктів дозволить прочистити судини та запобігти тромбоутворенню. Обов’язковим є також щоденний активний спосіб життя – біг, прогулянки на свіжому повітрі (не менше 30 хв. двічі на день), плавання, велосипед, танці – це найкращі лікувальні процедури для серця, судин і м’язів.

Програма для нормалізації тиску і очищення судин (3 місяці) на основі фітопрепаратів, направлених на очищення організму, відновлення судин та серця, покращення їх міцності та еластичності незалежно від Вашого віку:

1 етап (1 місяць)Олії «Аннушка» на вибір (або Атеростерол) по 1ч.л. тричі на день за 30 хв. до їжі. Стевія екстракт 1ч.л. 2 рази на день під час їжі. Нейростабіл по 1 т. 2-3 рази на день після їжі. Раціонально харчуємось і робимо фізичні вправи щоденно! Дозу хімічних пігулок від тиску за необхідності поступово знижуємо, контролюючи двічі на день артеріальний тиск! П’ємо чай зі стевією замість цукру. Щоденно їмо 1-2 зубочки часнику.

2 етап (1 місяць)Омега-3 віт (або Новомегин) по 1 капс. 2-3 рази на день після їжі. Лецитин (або Антисклеротин з лецитином) по 1 ст. л. на день під час їжі. Хімічні пігулки від тиску повністю замінюємо на фітопрепарати: Вербена Ботаніка (або АД-баланс або Суміш для зниження тиску) по 30 крапель 2-3 рази на день за необхідності, обов’язково контролюючи тиск! П’ємо чай зі стевією замість цукру. Щоденно їмо 1-2 зубочки часнику. Раціонально харчуємось і робимо фізичні вправи щоденно!

3 етап (1 місяць) Атеролекс (або Нейростронг) по 1 капс. 3 рази на день під час їжі. Ренсепт (за показаннями) по 1 таб. 3 рази на день після їжі. Венатол (за показаннями) по1кап. 2 рази на день під час їжі. П’ємо чай зі стевією замість цукру. Щоденно їмо 1-2 зубочки часнику. Раціонально харчуємось і робимо фізичні вправи щоденно! Поступово підвищуємо фізичні навантаження та урізноманітнюємо їх. Контролюємо тиск, за необхідності приймаємо АД-баланс чи п’ємо Чай для нормалізації тиску!

І ніяких шкідливих звичок (паління, алкоголь заборонені)!

Програма розрахована на повтор через кожні 3 місяці протягом 2 років. При цьому раціонально харчуватися, вести активний спосіб життя, контролювати тиск необхідно постійно. В період перерви прийому фітопрепаратів можна застосовувати за потреби Чай для нормалізації тиску або Тензинорм тощо. За умови дотримання всіх складових програми, через 2 роки Ви будете раціонально харчуватись, вести активний спосіб життя, профілактично пити чай зі стевією, їсти часник і будете абсолютно здоровими.

Рекомендована література та відео:

1. Бурбо Л. Слушай своё тело; Любовь, любовь, любов и др.

2. Синельников В. Возлюби болезнь свою.

3. Документальний фільм «Еда»

4. Осторожно! Опасные продукты!

5. Ниши К. Очищение сосудов и крови; Макробиотика; Золотые правила здоровья и др.

6. Лекарства вредные или полезные?

7. Карр А. Лёгкий способ бросить курить; Лёгкий способ сбросить вес.

 

Екстракт Стевії «Стевіясан» - 100% натуральний продукт!

Солодше цукру в 60 разів! Застосовується для:

- очищення серцево-судинної та ендокринної систем, шлунково-кишкового тракту;

- нормалізації вуглеводного ті білкового обмінів речовин;

- виведення токсинів, радіонуклідів, паразитів;

- оновлення функції печінки і жовчного міхура;

- нормалізації апетиту, сну, артеріального тиску;

- нормалізації рівня цукру, підвищення імунітету.

Очищення організму за 30 днів на клітинному рівні! Підтверджено результатами клінічних випробувань Інститутом екогігієни та токсикології ім.Л.І.Медведя, Інститутом мікробіології та вірусології ім.Д.К.Заболотного.

Новомегин

Склад: риб'ячий жир, лляна олія, ліпосоми з дигідрокверцетином (лецитин, дигідрокверцитин), ліпоєва кислота, вітамін Е, селексен.

Показання для застосування:

- атеросклероз судин, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця;

- цукровий діабет;

- хронічні запальні процеси різного походження;

- раннє старіння шкіри, тріщини, псоріаз, екзема, іхтіоз, гіперкератоз;

- дія різних видів опромінення (радіаційне, робота з комп’ютерами), робота на шкідливих виробництвах;

- відновлення після хіміотерапії онкозахворювань.

Олії серії «Аннушка»:

льону, вівса, амаранту, гарбуза, розторопші, зародків пшениці.

Склад: поліненасичені жирні кислоти(омега-3, омега-6), мононенасичені жирні кислоти (омега-9), вітамін Е, вітамін А, сквален. Масла цієї серії отримані методом низькотемпературної екстракції.

Застосовуються при: серцево-судиниих, алергічних, ендокринних, аутоімунних, онко-захворюваннях, фіброзно-кістозній дегенерації, цирозах печінки, гепатитах, гельмінтозах тощо.

Лецитин – комплекс незамінних фосфоліпідів

Показання для застосування:

- функціональні порушення нервової системи, інфекційні захворювання нервової системи;

- розсіяний склероз, хвороба Альцгеймера; - серцево-судинні захворювання, атеросклероз;

- порушення ліпідного обміну, ожиріння;

- хронічні і гострі гепатити;

- сист. шкіряні захв-ня (псоріаз, нейродерміт).

Лецитин є основною поживною речовиною для нервів, складаючи 17% периферичної нерв. системи і 30% маси мозку.

Цифрові вимірювачі артеріального тиску і пульсу АND – бездоганна японська якість!

Напівавтомат-економ UA-604

– компактний та економічний. Повітря нагнітається в манжету за допомогою гумової груші – всі інші операції повністю автоматичні. Послідовна індикація тиску і пульсу.

Автомат-компакт UA-668 з манжетою на плече.

Повітря нагнітається в манжету за допомогою вбудованого компресора, безболісна манжета.

Автомат на зап’ястя UВ-201.

Найкраща ціна! Можливість вимірювати тиск не знімаючи одяг, для тих, хто займається спортом.

 


ДУМКИ І ПИТАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ

ZGQzN